0 850 241 81 81 Türkiye'nin 81 İlindeyiz!

KITIRTI 250 Gr Kavrulmuş Fındık 180 Gr Fındık Ezmesi

215.00 TL
Stokta
Ücretsiz Kargo
En geç 04 Aralık Pazartesi günü kargoya verilir.
+
Favorilere ekle
Teslimat
Ödeme Seçenekleri

Ürün Açıklaması

KITIRTI 250 GR KAVRULMUŞ FINDIK 180 GR FINDIK EZMESİ

Kıtırtı Kavrulmuş İç Fındık

Ordu-Giresun Bölgesinin seçme fındıkları, fındık sezonunda toplanır ve en doğal koruma sağlayan kendi kabuklarının içinde Nefes alan jüt çuvallarda depolarımızda stoklanır. 

Daha sonra ihtiyaç dahilinde fındıklarımız 3000 m2 kapalı alanı bulunan fabrikamızda işinin ehli çalışanlarımızca hiçbir katkı maddesi kullanılmadan sadece kurutulur ve el değmeden vakumlu paketlerde paketlenerek çok hızlı bir sürede taptaze olarak siz tüketicilerimize ulaştırılır.

Kavrulmuş Fındığın Faydaları Nelerdir? ·

Kavrulmuş Fındık İçinde Bol Miktarda Posa, Kolesterol Düşürücü Bitkisel Sterol, Folik Asit, Bitkisel Omega-3 Yağları Bulunur. Demir, Potasyum, Kalsiyum Ve Magnezyumun Yanı Sıra Çinko Bakımından Da Zengindir. Ayrıca İçeriğinde E Vitamini İle Protein, Omega-3 Barındırmaktadır. Günlük Bir Avuç Fındık Tüketimi E Vitamini İhtiyacının %86’Nı Karşılar. Aynı Zamanda A Ve C Vitamini Yanında Güçlü Antioksidanlar İçerir. · İçerisinde Barındırdığı Vitaminlerin Sinerjik Etkileri Cildin Kırışmasını Önlerken Yaşlanma Belirtilerini Geciktirir. Fındık Kalsiyum, Potasyum, Manganez, Magnezyum Gibi Çeşitli Mineraller Dahil Olmak Üzere Faydalı Maddeleri İçermektedir. Bu Besinler Vücutta Düzenli Kan Akışını Sağlamaya Yardımcı Olur. Düzenli Kan Akışı Bağışıklık Sisteminin Sağlıklı Bir Şekilde Çalışmasını Sağlar. Fındık, Kalp Krizi Riskini İçeriğinde Yer Alan Doymamış Yağlar Sayesinde Azaltmaya Yardımcı Olur. · Lifli Yapıya Sahip Olduğundan Bağırsakları Yumuşatır Ve Kabızlığı Giderici Özelliği Bulunur. Kavrulmuş Fındık Diyetlerde Dahi Kullanılır. Tabi Gerekli Ölçüde Kullanılması Gerekir, Fazlası Yağa Dönüşüp Kiloya Neden Olabilir. · Kavrulmuş Fındık Özellikle Mesane Kanseri Adı Verilen Hastalığın Önlenmesinde De Önemli Rol Alır. Yapısında Yüksek Miktarda E Vitamini İçeriğinden Dolayı Eğer Mesane Kanseri Başlangıcı Teşhisi Konulmuşsa Tedavi Amaçlı Kullanılır. · Minerallerden Manganez Açısından Zengin Yapıya Sahip Olduğundan Diğer Kanser Türlerine De Karşı Etkilidir. Kaslarda Kramp Ve Kasılmaların Görülmemesi İçin Magnezyuma İhtiyacımız Vardır. Fındıkta Magnezyum Mineralini İçerdiğinden Kas Gerginliğini, Kasılmalarını Ve Kramplar Da Azaltma Meydana Getirir. 

KITIRTI 300 GR DOĞAL FINDIK EZMESİ

Ordu Giresun bölgesinin kaliteli fındıklarınının Kıtırtı kalitesi ile kavrulmasıyla başlar Fındık Ezmemizin serüveni. Kavrulmuş ve çiftekavrulmuş fındıkların karışımından oluşan eşsiz harman, öğütülüp şekerpancarından elde edilen şeker ve eser miktarda vanilinle birleşiyor. Başka hiçbir koruyucu ve tatlandırıcu katkı maddesi kullanılmadan cam kavanozlara hijyenik şekilde dolduruluyor. Çok hızlı bir şekikde fabrikadan siz değerli müşterilimize taptaze kıvamı ve eşsiz lezzeti ile ulaştırılıyor.

Sağlıklı ve besleyici bu ürünümüzü afiyetle güzel günlerde tüketmenizi diliyoruz.

İlginizi Çekebilecek Ürünler

Yorumlar

Gönderi bulunamadı

Özellikler

Marka:
KITIRTI

Sık Sorulan Sorular

KITIRTI 250 Gr Kavrulmuş Fındık 180 Gr Fındık Ezmesi fiyatı ne kadar ?

KITIRTI 250 Gr Kavrulmuş Fındık 180 Gr Fındık Ezmesi fiyatı 215.00 TL olarak öne çıkmaktadır.

KITIRTI 250 Gr Kavrulmuş Fındık 180 Gr Fındık Ezmesi satın alındıktan ne zaman sonra kargoya verilir ?

KITIRTI 250 Gr Kavrulmuş Fındık 180 Gr Fındık Ezmesi En geç 04 Aralık Pazartesi günü kargoya verilir.

aZall.com, KITIRTI 250 Gr Kavrulmuş Fındık 180 Gr Fındık Ezmesi ürünü için iade / değişim olanağı sağlıyor mu?

Evet, aZall.com, KITIRTI 250 Gr Kavrulmuş Fındık 180 Gr Fındık Ezmesi ürünü için iade / değişim olanağı sağlıyor.

KITIRTI 250 Gr Kavrulmuş Fındık 180 Gr Fındık Ezmesi ürününü aZall.com üzerinden satın almak güvenli mi?

Evet, KITIRTI 250 Gr Kavrulmuş Fındık 180 Gr Fındık Ezmesi ürününü satın alırken paylaştığınız tüm bilgiler, aZall.com - PayTR ile oluşturulan güvenli altyapı ve kart güvenliği özelliği sayesinde koruma altındadır.

Güvenli Alışveriş

Müşterilerimizin verileri güçlü alt yapımızda koruma altındadır.

Değişim ve İade

Değişim ve İade garantili ürünler.

aZall Mobilde Yanınızda

Mobil uygulamamızı indirin fırsatları kaçırmayın.

Hızlı Teslimat

Aynı gün kargo seçeneği ile hızlı teslimat.