0 850 241 81 81 Türkiye'nin 81 İlindeyiz!

HOCALARA GELDİK YAYINLARI .Hocalara Geldik Tyt Fizik Video Destekli Öğreten Soru Bankası

180.00 TL
Tükendi
Ücretsiz Kargo
En geç 24 Şubat Cumartesi günü kargoya verilir.
Favorilere ekle
Teslimat
Ödeme Seçenekleri

Ürün Açıklaması

.Hocalara Geldik TYT Fizik Video Destekli Öğreten Soru Bankası, Türkiye'de TYT sınavına hazırlanan öğrenciler için tasarlanmıştır. Bu soru bankası, öğrencilere TYT Fizik konularını anlamalarına yardımcı olmak için özenle hazırlanmıştır.

Bu soru bankasında TYT Fizik konularını kapsayan 1500'den fazla soru bulunmaktadır. Ayrıca, her bir konu için detaylı video destekleri de mevcuttur. Bu sayede öğrenciler, konuları anlamakta zorlandıklarında videolardan yardım alarak konuları daha rahat bir şekilde öğrenebilirler.

Bu soru bankası, öğrencilere TYT Fizik sınavına hazırlanırken gerçek sınav deneyimini yaşama imkanı da sunar. Sınava benzer soru tipleri ve zorluk seviyeleri ile öğrenciler, TYT Fizik sınavına hazırlanırken gerçek sınavda karşılaşacakları sorulara daha hazırlıklı olabilirler.

TYT sınavı için hazırlanan .Hocalara Geldik TYT Fizik Video Destekli Öğreten Soru Bankası, öğrencilerin başarısını arttırmak için tasarlanmıştır.

  • 1500'den fazla soru
  • TYT Fizik konularını kapsar
  • Her bir konu için detaylı video destekleri mevcuttur
  • Sınava benzer soru tipleri ve zorluk seviyeleri ile gerçek sınava hazırlık sağlar

İlginizi Çekebilecek Ürünler

Yorumlar

Gönderi bulunamadı

Özellikler

Basım Dili (kitap):
Türkçe
Marka:
HOCALARA GELDİK YAYINLARI

Sık Sorulan Sorular

HOCALARA GELDİK YAYINLARI .Hocalara Geldik Tyt Fizik Video Destekli Öğreten Soru Bankası fiyatı ne kadar ?

HOCALARA GELDİK YAYINLARI .Hocalara Geldik Tyt Fizik Video Destekli Öğreten Soru Bankası fiyatı 180.00 TL olarak öne çıkmaktadır.

HOCALARA GELDİK YAYINLARI .Hocalara Geldik Tyt Fizik Video Destekli Öğreten Soru Bankası satın alındıktan ne zaman sonra kargoya verilir ?

HOCALARA GELDİK YAYINLARI .Hocalara Geldik Tyt Fizik Video Destekli Öğreten Soru Bankası En geç 24 Şubat Cumartesi günü kargoya verilir.

aZall.com, HOCALARA GELDİK YAYINLARI .Hocalara Geldik Tyt Fizik Video Destekli Öğreten Soru Bankası ürünü için iade / değişim olanağı sağlıyor mu?

Evet, aZall.com, HOCALARA GELDİK YAYINLARI .Hocalara Geldik Tyt Fizik Video Destekli Öğreten Soru Bankası ürünü için iade / değişim olanağı sağlıyor.

HOCALARA GELDİK YAYINLARI .Hocalara Geldik Tyt Fizik Video Destekli Öğreten Soru Bankası ürününü aZall.com üzerinden satın almak güvenli mi?

Evet, HOCALARA GELDİK YAYINLARI .Hocalara Geldik Tyt Fizik Video Destekli Öğreten Soru Bankası ürününü satın alırken paylaştığınız tüm bilgiler, aZall.com - PayTR ile oluşturulan güvenli altyapı ve kart güvenliği özelliği sayesinde koruma altındadır.

Güvenli Alışveriş

Müşterilerimizin verileri güçlü alt yapımızda koruma altındadır.

Değişim ve İade

Değişim ve İade garantili ürünler.

aZall Mobilde Yanınızda

Mobil uygulamamızı indirin fırsatları kaçırmayın.

Hızlı Teslimat

Aynı gün kargo seçeneği ile hızlı teslimat.